O Firmie

Firma Arrowsped powstała w roku 2001 z inicjatywy  młodych ludzi pełnych zapału bez jakiegokolwiek zewnętrznego finansowania, opierając się wyłącznie na własnym kapitale finansowym i merytorycznym.

Rozpoczęliśmy działalność jako spedycja, jednak z biegiem czasu w miarę nabierania doświadczenia spostrzegliśmy, że korzystanie wyłącznie z usług podwykonawcach jest dość zawodne. Chcieliśmy być bardziej niezależni, dlatego zapadła decyzja o  stworzeniu własnej bazy pojazdów. Początki nie były proste, zresztą jak w każdym biznesie, nie mniej nasza determinacja i zapał po paru latach wyrzeczeń i ciężkiej pracy zaczęły przynosić wymierne korzyści. Po pierwsze w postaci większego wachlarza usług dla naszych  klientów.

Zawsze kierowaliśmy się dewizą, iż liczy się klient i jego potrzeby .

Przyjmując zlecania możemy zagwarantować terminowe dostarczenie towaru pomimo złych warunków pogodowych, szczególnie w okresach zimowych.

Stworzyliśmy własny proces rekrutacji podwykonawców, aby nasze usługi i działania w dążeniu do wypełnienia naszego motto były skuteczne.

Od początku byliśmy ukierunkowani na Skandynawie, przede wszystkim Szwecję i Norwegię.

Naszą specjalnością  jest transport chłodniczy. Dysponujemy taborem o bardzo dobrych parametrach technicznych, aby sprostać specyfice klimatu i terenu na obszarach Norwegii i Szwecji szczególnie zimą .

Nasze pojazdy spełniają bardzo rygorystyczne wymogi techniczne, aby móc poruszać się w okresie zimowym po Szwecji, czy Norwegii.

W tej chwili jesteśmy na etapie powiększania naszego taboru oraz utrzymania dotychczasowego na wysokim poziomie technicznym.

Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz poznać naszą ofertę jeszcze dokładniej skorzystaj z formularza kontaktowego.

10 + 4 =